Çözümlerimiz

Meyve Sebze Paketleme

MEYVE & SEBZE PAKETLEME

Mevsimine göre ülkemizin farklı bölgelerinden tedarik edilen meyve ve sebzeler, yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun şekilde paketlenir. Tüm işlemler, son teknolojiye sahip tesislerde uzman personel tarafından hijyen ve güven şartlarına sadık kalınarak tamamlanmaktadır.

Depolama

DEPOLAMA

Merkezi konumda, Geniş ve düzenli takip edilen soğuk depolama alanları ile, müşterilerin ihtiyaçları planlanarak kısa ve uzun vadeli sürdürülebilir iş planları çerçevesinde depolama çözümleri sunulmaktadır.

Ticari Operasyonlar

TİCARİ OPERASYONLAR

Taze gıda tedariği, depolaması, paketlemesi ve lojistiği ile dağıtım sonrası hizmetlerin tamamı müşteri talepleri ile yazılım ve planlama dahil tüm hizmetlerin de sunulması ile bütüncül bir halde sunulmaktadır.

Yurt İçi Dağıtım

YURT İÇİ DAĞITIM

İstanbul, Adana, Ankara ve İzmir’de depoları bulunan Milagro, Türkiye’nin 50’den fazla şehrine ortalama 24 saat içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde dağıtım yapmaktadır.

Mikro Dağıtım

MİKRO DAĞITIM

Milagro İstanbul, İzmir ve Ankara merkezli mikro dağıtım organizasyonları sayesinde birçok markanın son noktaya ulaşmasını verimli bir mikro dağıtım ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca birçok ulusal market zincirine farklı markaların da nokta dağıtımını yapmaktadır.

İhracat

İHRACAT

Kendi markası ile Orta Doğu’daki seçkin market zincirlerine birçok ürünün Türkiye’den ilk ihracatını gerçekleştiren Milagro, ‘’Türk Malı’’ kavramını alışılmış standartların üstündeki lüks segmente taşımıştır.